Naše reference


SUCHDOL

Jednopodlažní moderní rodinný dům. Stavbu realizovala stavební firma Penatus s.r.o.


LIBEREC

Moderní dům s dřevohliníkovými okny. HS-portal je bezbariérový s bezrámovým zasklením pevného zasklení. Profil dřevohliníkových oken je CONTOUR Integral. Stavbu realizovala stavební firma HAVAX a.s.


showroom KATYPATY

Na této stavbě bylo použito bezrámové zasklení. Jedná se o showroom výrobce keramických vypínačů KATYPATE.


ŘEŽ

Realizace nízkoenergetického domu, jejíž autorem je Ing. Arch. Miloš Černý. Založení bylo provedeno pomocí metody CRAWL SPACE, která byla osazena na obvodový věnec sklepa. Vnější povrchy tvoří silikonová omítka s dřevěným obkladem z modřínu, doplněné o meziokenní výplně z TiZn plechu a pohledové kastlíky předokenních žaluzií. Stavbu realizovala stavební firma Penatus s.r.o.


JIZERKY

Moderní  chalupa s dřevohliníkovými okny. Profil oken je CONTOUR Integral, který je předsazen před dřevěnou konstrukci tak, aby okna dokonale vynikla. Stavbu realizovala stavební firma TRADIČNÍ DŮM s.r.o.


PÍSNICE

Dvoupodlažní rodinný dům. Stavbu realizovala stavební firma Penatus s.r.o.


CHRÁŠŤANY

Jednopodlažní moderní rodinný dům. Stavbu realizovala stavební firma Penatus s.r.o.


ZDIBY

Rodinný dům ve Zdibech byl navržen Ing. arch. Martinem Čeňkem v nízkoenergetickém standardu. Pan architekt se velmi věnoval klientovi nejen v průběhu studie a projektu pro stavební povolení, které dodával zákazníkovi osobně, ale i v průběhu projektování montážní dokumentace, kde si bedlivě hlídal každý detail stavby tak, aby celkové dílo bylo zhotoveno přesně dle jeho představ. Dům je vytápěn teplovodním vytápěním s rekuperací tepla. Stavbu realizovala stavební firma Penatus s.r.o.


TACHLOVICE

Dvoupodlažní rodinný dům. Stavbu realizovala stavební firma Penatus s.r.o.


NOVÁ PAKA

Mezonet v Nové Pace je postaven na svažitém pozemku a proto bylo zapotřebí dům osadit do upraveného svahu, tak že vstup do domu je ze suterénu domu, kde se nachází technické zázemí. Dům byl prvotně navržen v nízkoenergetickém standardu, kde již bylo počítáno s okny s isolačním trojsklem a teplovzdušným vytápění s rekuperací tepla. Proto bylo příhodné přistoupit k pasivizaci stavby v rámci dotačního programu Zelená úsporám. Aby dům splnil potřebné parametry, bylo potřeba zvětšit tloušťky tepelných izolací a doplnit zdroje energií, které primárně nejsou na elektrickou energii. Stavbu realizovala stavební firma Penatus s.r.o.


PŘEDMĚŘICE

Architektonicky ojedinělý rodinný dům, kde jsou dominantou velké strukturálně zasklené plochy. Stavbu realizovala stavební firma Penatus s.r.o.


CHUCHELNA

 Jednopodlažní moderní rodinný dům s výhledem na celou obec. Terasa je přístupná posuvněspřaženými dveřmi a skládacími dveřmi. 


CHUCHELNA – KOSTEL

Na tento kostel byly dodány vchodové dveře s malebným sklem, kde motiv i malba byla realizována naší firmou. Okna byla námi zrestaurována.


CHUCHELNA II

Přestavba obývacího pokoje, kde byly nahrazeny balkónové dveře posuvnými bezrámovými dveřmi a původní okno o rozměru 120x150cm bylo nahrazeno strukturálním zasklením o rozměru 200x400cm.


KOMÁROV

Chaloupka nacházející se téměř na vrcholu démonické hory Kozákov zaujme svým krásným vzhledem.


SEMILY

Jedná se o velmi atypický rodinný dům s nepravidelnými tvary. 


SEMÍN

Restaurace nacházející se v prostorách zbytkového statku, jež původně patřil k zámku Hrubá Skála. Vznik této budovy je datován kolem roku 1375.  


Vinohrady - zimní zahrada

Zimní zahrada nacházející se v pátém patře ve Vinohradech. Posuvné dveře HS-portal umožňují otevřít téměř celou čelní stranu a tím zajistí ničím nerušený výhled na Prahu. 


MNÍŠEK POD BRDY

Dvoupodlažní rodinný dům. Stavbu realizovala stavební firma Penatus s.r.o.


DRUŽEC

Jednopodlažní dům se suterénem, kde se nachází garáž a technické zázemí. Zvolené architektonické řešení efektně zohledňuje svažitost pozemku. Stavbu realizovala stavební firma Penatus s.r.o.


Jičín

Zahradní domek s dřevohliníkovými skládacími dveřmi a bezrámovým zasklením.